Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bukkene Bruses veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.01.2021
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Bukkene Bruses veg
  • Beskrivelse: Er det ikke nå på tide at noen av "stukkveiene" i Bukkene Bruses veg får vikeplikt? På vinterføre og dårlig brøyting er det farlig i den bratteste delen, og bussen som går hver halvtime fra 06.10 til 21.40 sliter med å komme seg opp og ned. I tillegg er parkerte biler (skiløpere) et problem, de parkerer "midt i veien" her burde det vært skiltet parkering forbudt. På kvelder og helg er det masse parkerte biler i veien og på fortau.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle