Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata 24

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 19.01.2021
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Løkkegata 24
  • Beskrivelse: Lurer bare på parkering i Løkkegata. Det er en bil som langtidsparkerer rett utenfor her. Tenker at det er litt rart med tanke på sikkerheten? Store bilder som brannbil, renovasjon og brøytebilder kommer ikke frem her nå.Dette har blitt kommentert tidligere år også. Skjønner at det parkeres ved besøk o.l men denne bilen står her i flere døgn.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle