Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 21-31

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.01.2021
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Storgata 21-31
  • Beskrivelse: Hei! Det er mye rester/jord mv etter graving foran butikkene i KOBBL bygget. Dette dras med inn i butikkene av kundene. Er det mulighet for å få renset/sopt fortau og vegkanten?? Med vennlig hilsen Kaj Elkjær Kristensen, styreleder Storgata9 Borettslag
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle