Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tommelstads gate

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.11.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tommelstads gate
  • Beskrivelse: Glatt pga. mye løv, samt svært ujevnt gangfelt. Det er nå et Dagsenter for eldre i enden av vegen, der er det mange mennesker med bevegelsesutfordringer som benytter gangfeltet daglig.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle