Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen 25

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 07.11.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tajevegen 25
  • Beskrivelse: Parkeringsplass ved Holthallen er i svært dårlig forfatning. Forslag til tiltak: asfalterer hele parkeringsplassen. I vert fall bør hullene fylles så det blir jevnt.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle