Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådyrvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.10.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Rådyrvegen
  • Beskrivelse: Vil ha blindvei skilt i starten av Rådyrvegen. Det er ikke mulig å kjøre rundt her sånn som kartet deres viser og har ikke vært det i flere år.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle