Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsbakken/Krekarbakken

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 18.10.2020
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Langelandsbakken/Krekarbakken
  • Beskrivelse: På venstre side når du går oppover Langelandsbakken /Krekarbakken finnes en kum med betonglokk som ligger delvis av. Kjempefarlig for både dyr og mennesker. Vi var to damer som prøvde å løfte det på plass, men klarte det ikke.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle