Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomsterveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.09.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomsterveien
  • Beskrivelse: Asfalten er ødelagt. Det er ca 2mx30m
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle