Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Enbergvegen 1

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.09.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Enbergvegen 1
  • Beskrivelse: Ønsker å få skrapet/fylt på ny grus opp Enbergvegen. Det er blitt veldig dårlig og hullete veg.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle