Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Markensvegen 20, 2212 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.09.2020
  • Kategori: Gatelys
  • Adresse: Markensvegen 20, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: For oss som har behov for å bedrive friidrett, deriblant løping, er det frustrerende og til tider skummelt å løpe på Skansesletta etter mørkets frembrudd. Det er derfor ønskelig med belysning av løpebanen og parkering.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle