Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Haraldsgt

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 07.09.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Haraldsgt
  • Beskrivelse: Hekkene vokser utover i gata. Spesielt hjørne Prinsensgt/Haraldsgate. En må langt ut i vegen når man kommer Prinsensgt. og skal svinge opp Haraldsgt. Dette må være en trafikkfelle. Tidligere klage fikk jeg beskjed om at kommunen ikke hadde noe med det. Kommunen burde i hvert fall si i fra til de aktuelle beborene.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle