Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 02.09.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skyrudvegen
  • Beskrivelse: Hvor blir vegskrapa av. Problemet ble meldt tidlig i juni og fremdeles ikke gjort noe. Hvor er servicen?
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle