Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 31.08.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen
  • Beskrivelse: Asfaltdekket i Tranebærvegen er i ferd med å gå i oppløsning. Ikke asfaltert etter at den var ny på slutten av 70-tallet, og da var den planlagt som gangveg. Asfalttykkelsen (flakene som løsner) er 2-4 cm tykke. Hver vinter tar brøytemaskiner med seg deler av dekket.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle