Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Smørblomstbakken

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.08.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Smørblomstbakken
  • Beskrivelse: Innkjøring til SMørblomstbakken mangler asfalt etter at den ble gravd over stor dump
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle