Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

heggebærvn 2

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: heggebærvn 2
  • Beskrivelse: Hei-på veien der man passerer st.clarakirken fra Blåbærvegen og ned mot Svaleveien er det en sving og her skraper nesten alle biler oppi.Går det an å få jevnet ut litt der? Gjestene mine klager og jeg selv går tur med hunden og hører at selv med lav hastighet så skjer det- har skjedd meg også enda jeg holder veldig lav hastighet der.
    heggebærvn 2
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Dette var vi ikke klar over. Vi skal foreta en befaring, men dersom det ikke medfører en akutt trafikkfare, kan vi ikke love at det vil bli gjort noe med det i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle