Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen 50

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 05.08.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Toresheimvegen 50
  • Beskrivelse: Vi i Skriverskogen er FOR fartsdumpene vi har, men MOT tversgående asfalterte grøfter som har sunket så mye at det smeller i støtdempere, selv i lav hastighet. - En stripe asfalt please? (Selv om det nok er Canal Digital, nå Telenor, som gravde grøfta i sin tid....) -Det kjører buss i vegen også....
    Toresheimvegen 50
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle