Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Damstien/Hyttebakkendammen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.08.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Damstien/Hyttebakkendammen
  • Beskrivelse: Området rundt vann speilet i kommunenes område Hyttebakken er etter år med manglende vedlikehold,i ferd med å gro igjen. Som naboer har vi i alle år holdt kommunens "lekeområde" ved Damstien i orden med egeninnsats. Men stien ved Dammen har fått gro igjen. Stien er ev velbrukt gjennomgang/sykkelsti til Marikollen skole og brukes av mange for gjennomgang fra Bæreiavegen/Lia til alle områdene i Marikollen. Denne trafikksikre snarveien er snart uframkommelig pga vegetasjon og ber derfor kommunen om å prioritere en opprydning med tanke bla på skolebarns sikkerhet. Mvh Bjørn Taalesen Damstien 12 2208 (mobil 90557709)
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle