Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Roverudgata 14

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 21.07.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Roverudgata 14
  • Beskrivelse: Denne eiendommen MÅ det påleggs å gjøre noe med! Det kan ikke stå sånn og forfalle! Hvilke paragrafer kan brukes for tomt og enebolig? Noe krav om vedlikehold finnes jo. Send evt dette videre til riktig etat. Her må det gjøres noe, for oss alle innbyggere på Roverud.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle