Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Utsiktvegen/Symrevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.07.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Utsiktvegen/Symrevegen
  • Beskrivelse: Jeg registrerte denne saken for en stund siden, men ser at den er fjernet fra kartet uten at noe har skjedd. I dette krysset er det tett stikkrenne + dype grøfter etter arbeidet der i fjor. Hva skjer het? Trodde fortauet skulle settes instans igjen, men nå har ett år gått uten noen info eller annen reaksjon.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle