Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.07.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Vingersjøvegen
  • Beskrivelse: Dette gjelder mellom Vingersjøvegen 4 og 6 på den nye plassen innenfor støyskjermen. Der er det veldig populært å lufte hunder, så der 'flyter' det over av hundebæsjeposer. Det er to søppelkasser der, men de er altfor små,- eller at de må tømmes mye oftere enn det blir gjort. Håper dette blir gjort raskt. Ha en god sommer!
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle