Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudvegen 24

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 09.07.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skyrudvegen 24
  • Beskrivelse: Skyrudvegen trenger skraping. Mange store hull
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle