Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret 51

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.07.2020
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Langelandsfaret 51
  • Beskrivelse: Trafikk farlig. I krysset Bekkefaret /Langelandsfaret. Dere eier en flekk tomt ved siden av Vibekken. høye furuhekk stenger for sikten. Er redd for og ikke se barn leker i gaten Da er hekken for høy. Klippe den så blir det bra.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle