Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsveg 34

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 27.06.2020
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Øvre Langelandsveg 34
  • Beskrivelse: Avfallscontainere som står bak Coop Extra er ofte overfylt med søppel både i og rundt .Folk kommer med billast og kaster all slags avfall i container som egentlig skal sorteres.Jeg har vært i kontakt med Gir flere ganger angående denne saken og andre fra Hexumløkka vel uten at Gir har fått gjort noe med det.Til meg så har dem sagt at dem skal fjerne containere men har ikke gjort det ennå.Sist jeg var i kontakt med dem var før 2 måneder siden.Grunnen til klagen er at dem står på våres tomtegrensen og når det blåser så får vi all søppel inn på tomta våres.Nå som det er så varmt så kjennes det en stank fra container som ikke skal heller være der .Folk kommer også får å kaste glass i den andre container både inni og utenpå så det ligger glassrester overalt .Det er et grønt område hvor barna leker og vellet passer på ved å ha dugnad.Vi rydder men det er ikke noe vi skal gjøre.Vi ønsker da at containere skal fjernes.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle