Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Grubevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.06.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Grubevegen
  • Beskrivelse: Har nå drept over 200 snegler langs høyre side av Grubevegen, inntil en steinbelagt skråning. Er det mulig å få klippet ned ugresset, slik at de er lettere å se. Har dere ett bekjempningsmiddel som kan fjerne disse sneglene ?
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle