Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Multevegen 10

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 05.06.2020
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Multevegen 10
  • Beskrivelse: Komlokk som er veldig løst bråker veldig når en bil eller fotjenger trokker på det
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle