Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bæreiavegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.06.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bæreiavegen
  • Beskrivelse: Folk kjører veldig fort, det burde vært fartsdumper langs veien, fordi barn ferdes ofte alene her.
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det er foreløpig ingen konkrete planer på etablering av fartshumper på strekningen, men saken diskuteres og vurderes. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle