Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jernbanegata

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.05.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Jernbanegata
  • Beskrivelse: Det ligger masse asfalt igjen etter den ble skjært opp i fjor. Har blitt dyttet inn langs mur og i grøft med vinterens snømåking
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle