Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimveien

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.05.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Toresheimveien
  • Beskrivelse: Det er et hull i asfalten, rundt kumlokket. Ved Toresheimveien 50 - 54, beige rekkehus.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle