Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkevegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 28.04.2020
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Lerkevegen
  • Beskrivelse: Et tre er brukket, men står fortsatt ganske rett opp. Henger mot et annet tre. Det er like ved veien.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle