Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.04.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Toresheimvegen
  • Beskrivelse: Dette området, hvor det er inngang til flere stier i skogen, har lenge blitt brukt som parkeringsplass for enkelte som bor i Barkveien. De siste årene har en privat aktør begynt å bruke området som sitt eget. Her står flere høyder med nærmere 100 paller, grushauger, presenninger, to traktorer, en lastebil og utstyr til traktorene. Dessuten har det nå lenge vært en plass hvor hageavfall dumpes og etterhvert fyller opp en skråning. Vet ikke hvem som eier området. Håper dette kan gjøres noe med.
  • Svar: .
Se 20 siste saker eller alle