Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsberg veg 100, 2211 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.04.2020
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Tjernsberg veg 100, 2211 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Stor bjørk, stående i vegkanten, har blåst over ende, falt inn over mitt jorde. Det er et krater som går ut i vegen. Av det som sees sto bjørka på kommunal grunn. Den ønskes fjernet da våronna er i gang og jordet skal pløyes og sås. Vegen må repareres, det er fare for å kjøre ned i hullet/krateret.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle