Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Aagot Gjems Selmers Veg 15 2211 Kongsvinger

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 17.04.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Aagot Gjems Selmers Veg 15 2211 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Vi ønsker å få hugget alle trør som står langs veien mellom vår eiendom og naboene. Disse trærne står veldig utsatt til da de står på fjell i en skråning. Det er flere store trær der som kan velte over både folk og hus/biler på motsatt side av veien. Det var ett av de mindre som falt ned i vinter som Kommunen kom og fikk fjernet. Disse ba meg sende inn slik at dere kan komme å ta ned resten. Det har ved flere anledninger nå i det siste med veldig mye vind at trær rundt her vi bor velter både over veien etc. Så disse kan gjøre mye skade når de faller overende.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle