Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Klonteig

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 15.04.2020
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Klonteig
  • Beskrivelse: Det ble for ca et år siden felt noen trær ned mot Jernbanegata . Jag har nå ryddet ned fra klonteig 6, men det ligger igjen veldig mye kvister og rot etter fellingen. Er det mulig å få fjernet dette da jeg ikke har utstyr eller er sterk nok til å gjøre dette. Det er også en gammel komposthaug som burde fjernes da denne er veldig stygg ned mot Jernbanegata .
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle