Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gaukåsvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 05.04.2020
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Gaukåsvegen
  • Beskrivelse: Dere bør vurdere å rense opp grøftene på Gaukåsvegen fra bommen og sydover. Vannet blir stående i myra mellom Gaukåsvegen og riksvegen. Flere trær har druknet, og gir vindfall. Også over Gaukåsvegen. Gir risiko for alle som ferdes der. Vannoppsamlingen svekker vel også bæreevnen på begge de nevnte veiene. Ved opprensking vil vannet lettere ledes ut i Gaukåsbekken og vekk.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle