Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 01.04.2020
  • Kategori: Skilt/Trafikksikkerhet
  • Adresse: Storvænna
  • Beskrivelse: Deler av autovernet ned mot ballplassen i Storvænna er trolig kjørt i stykker og må erstattes. Deler av det er løst og uten funksjon. Meldt om for ca. ett år siden, men ikke noe har skjedd.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle