Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nordlivegen 15

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 23.03.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Nordlivegen 15
  • Beskrivelse: I tilknyttning til et gravearbeid ved strømkassene for 1,5 år siden (sier en beboer), ble det ikke ryddet opp.I grøfta ligger masse stålgjerder og noen har begynt å legge avkappede trær over, men det løser jo ikke problemet. De som har gravd , må rydde vekk gjerder.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle