Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vikervegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 14.03.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Vikervegen
  • Beskrivelse: Sannsynlig bruk av dyrket mark til biloppsamlingsplass. Flere biler har gått for egen maskin dit, aldri ut igjen. Fare for avrenning av f.eks olje til grunn og vann/vassdrag
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle