Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole R. Gjems veg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.03.2020
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Ole R. Gjems veg
  • Beskrivelse: Bak Kongshallen, langs Ole R. Gjems v. og mot gangveien ned til Strandpromenaden, blir det samlet opp store mengder is fra Ishallen. Dette smelter og lage store dammer, som tiner og fryser avh. av temperatur. Resultatet er at det blir vanskelig å gå tørrskodd forbi, og til tider er det farlig glatt. Isen fra hallen bør kjøres bor til et mer egnet deponi.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle