Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Johanne Pedersens vei, 2218 Lundersæter

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 11.02.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Johanne Pedersens vei, 2218 Lundersæter
  • Beskrivelse: Store dumper i vei, biler slår nedi.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle