Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen, Granli

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 06.02.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Snarevegen, Granli
  • Beskrivelse: Hei, På sandstranden ved Lierfløyta er det satt opp søppeldunk og en fin avfallsbeholder for brukte engangsgriller. Lenger bort, ved demningen, er det problem med både søppel og engangsgriller som kastes i vannet på sommerstid. Er det mulig å få satt opp søppeldunk og en sånn avfallsbeholder der også? Det er også en tavle ved demningen til livbøye, men det henger ingen der siden flere år tilbake. Usikker på om dette er kommunens oppgave/ansvar å opprettholde? Demningen blir brukt som badeplass døgnet rundt på sommeren.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle