Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Billingvegen 42

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.02.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Billingvegen 42
  • Beskrivelse: Vi bor i Billingvegen 324. Fra Billingvegen 42 og til oss er veien nærmeste ufremkommelig og vi må velge en annen vei til Kongsvinger enn den som er normal for oss. Veien ble skrapt for snart ett år siden. Det er alt som skjedde i hele fjor. Nå er det bare hull hele veien og de er dype. Veien trenger nå førstehjelp og videre utbedring til våren. Kan kommunen ta en tur langs nordre Billingen snarest og vurdere selv? Vi har ikke råd til å ødelegge bilen stadig vekk!
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle