Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strandsveg

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 20.01.2020
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Norvald Strandsveg
  • Beskrivelse: Vi i Åsumvegen opplever daglig menneskeskapte etterlatenskaper i vår eneste inn-og utfartsåre til hjemmene våre. Både i og langs veien dukker det stadig opp nye hauger med dertil brukt papir. Dette er meget udelikat og det er ikke hyggelig å gå her, ei heller ferdes i rullestol slik en av våre sambygdinger ukentlig gjør for å komme seg til butikken. Ekskrementene blir fabrikkert av trailersjåfører som står i Norvald Strandsveg i påvente av å losse/lesse. Kommunen må snarest finne en løsning i samarbeid med fabrikkene rundt for å få en slutt på dette. Rikelig med bildedokumentasjon kan fremlegges.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle