Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.01.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Badstuveg
  • Beskrivelse: Stadig større hull/dump rundt kumlokk i vegen. Biler må manøvreres unna.
    Øvre Badstuveg
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Reparasjon er utført. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle