Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.01.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen
  • Beskrivelse: Bare is, dårlig strødd på fortau, gjelder generelt hele byen
    Holtvegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Holtvegen er befart i dag og fortau fremstår som tilnærmet isfritt, med godt med grus som har kommet frem som en følge av smelting av is. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle