Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Industrivegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.01.2020
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Industrivegen
  • Beskrivelse: Stort hull i vei
    Industrivegen
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Melding sendt entreprenør og skaden skal være utbedret. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle