Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kongevegen 93

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kongevegen 93
  • Beskrivelse: Dårlig brøyting. Bør brøytes før det fryser til is å blir vanskelig å kjøre og møte biler.
    Kongevegen 93
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vegen ble brøytet i går (søndag). Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle