Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Trygve Stokkesvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Trygve Stokkesvei
  • Beskrivelse: Veien må skrapes, brøytes! Ved kuldegrader går det ikke an å møtes. Tre spor. Det gjelder mange veier/gateri byen vår.
    Trygve Stokkesvei
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vegen ble brøytet i går (søndag). Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle