Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Storgata
  • Beskrivelse: Forferdelig glatt. Biler og busser sklir i rundkjøringa!!
    Storgata
  • Svar: Hei, Takk for din henvedelse! Storgata er fylkesveg og henvendelsen må rettes til Statens vegvesen. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle