Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarkavegen 421

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Austmarkavegen 421
  • Beskrivelse: Veien ned til inngangen og plassen nede ved inngangen til Holthallen trenger å bli strødd. Det er kjempeglatt!
    Austmarkavegen 421
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Det er mange glatte veger og fortau. Vi har våre mannskaper ute og strør, men vann på isen gjør det utfordrende å få feste på vegen. Dette kombinert med at grusen smelter ned i isen og mister sin effekt gjør det utfordrende. Vi oppfordrer alle til å kjøre og gå forsiktig og beregne god tid. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle