Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøliveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.12.2019
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sjøliveien
  • Beskrivelse: Det er speilblankt ( veldig glatt vei) på Sjøliveien. Den må gruses så fort som mulig. Farlig å gå, kjøre bil osv. Bare flaks vi kommer oss helskinnet ned på Granliveien!!
    Sjøliveien
  • Svar: Hei, Takk for din henvendelse! Vegen ble brøytet i går (søndag). Vi gjør fortløpende vurdering på vei- og føreforhold. Med hilsen Næring og miljø
Se 20 siste saker eller alle